Září 2016

Update - Jak vypadají moje jídelníčky?

1. září 2016 v 9:07 | Cherry Pie |  Jídelníčky
Ahoj holky!
Chtěla bych vám na začátek říct, že vás denně sleduji :) Bohužel nemám moc čas psát komentáře na mobilu a z pracovního pc nemůžu. Dneska je čtvrtek, což je vždycky veeeeeelmi slabý den, takže nejspíš přijdou tak dva lidi, tak jsem si s sebou vzala notebook, že se vám ozvu a budu koukat na filmy (což je fajn, když tu nikdo není, musím tu sice být, ale na filmy na svém ntb koukat můžu :D).

Můj jídelníček za včerejšek, tedy 31.8 :)

Snídaně : 2 kousky banana bread (ano, už jste mě nakazily! :D)
Svačina : banán, jablko (už v práci)
Oběd : rýžové chlebíčky a hummus
Svačina : nějaká ovocná kapsička, co u nás nabízíme :D
Večeře : zeleninový salát (v práci)

Jak vidíte, teď moc nepočítám kalorie a váha mi docela stojí na 55,3 kg. Což není špatné, čekala jsem spíš, že přiberu, ale naštěstí ne :)) Kalorie nepočítám už z toho důvodu, že jídlo jím fakt ve spěchu... A kolikrát ani nevím, co si dám. Každopádně výdělek je dobrý! Takže to tu ještě chci vydržet do začátku semestru, protože se mi to prostě oplatí, no znáte to! :) S přítelem jsme si hodili takový working month, on bere samé šestnáctky, já mám dvanáctky... No, ale o víkendu si to vždycky vynahradíme :) A aspoň třeba našetříme na nějakou dovolenkuuuu :)))

Snad vy se máte fajn, jdu se na vás taky podívat, hodit pár komentářů a budu se snažit brát si třeba ntb do práce častěji, abych se vám mohla pravidelně ozvat :)

Mějte se nádherně a držte se!
Pac a pusu,
Vaše Cherry Pie

P.S. Skoro vůbec necvičím, akorát pracuju, jsem ostudaaaa!!!! :D Ale kupodivu se cítím dobře :)